Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Cool Water Ocean Radiance Davidoff για γυναίκες

Το είχα : 1

aquatic
ozoνώδες

Cool Water Ocean Radiance από Davidoff είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Cool Water Ocean Radiance κυκλοφόρησε το έτος 2003. Η νότα κορυφής είναι Λωτός; οι μεσαίες νότες είναι κρίνος, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι ροδάκινο και Κεχριμπάρι.

Λωτός

κρίνος γιασεμί τριαντάφυλλο

ροδάκινο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cool Water Ocean Radiance by Davidoff.

Cool Water Ocean Radiance Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Davidoff Cool Water Ocean Radiance fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Davidoff Cool Water Ocean Radiance, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cool Water Ocean Radiance by Davidoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cool Water Ocean Radiance by Davidoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Vera Wang Vera Wang Paul Smith Paul Smith Floral Montale Highness Rose Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian) Guerlain Fleur de Lotus Estée Lauder Pleasures Baie Rose Peony Splash Egofacto Me Myself & I Caron Or et Noir Maitre Parfumeur et Gantier Rose Opulente Caswell Massey Gardenia Caswell Massey Honeysuckle Novaya Zarya Gvozdika