Σχεδιαστές » D E » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Cool Water Pure Pacific for Her Davidoff για γυναίκες

Cool Water Pure Pacific for Her Davidoff για γυναίκες

ozoνώδες
Cool Water Pure Pacific for Her Davidoff για γυναίκες Εικόνες Cool Water Pure Pacific for Her Davidoff για γυναίκες Εικόνες

Cool Water Pure Pacific for Her από Davidoff είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Cool Water Pure Pacific for Her κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Benoist Lapouza. Οι νότες κορυφής είναι μέντα, ανανάς και πεπόνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Μπαμπού, κρίνο της κοιλάδας και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, ρίζωμα ίρις και ροδάκινο.

μέντα ανανάς πεπόνι

γιασεμί Μπαμπού κρίνο της κοιλάδας Βιολέτα

σανδαλόξυλο ρίζωμα ίρις ροδάκινο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cool Water Pure Pacific for Her by Davidoff.

Cool Water Pure Pacific for Her Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Davidoff Cool Water Pure Pacific for Her fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Davidoff Cool Water Pure Pacific for Her, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cool Water Pure Pacific for Her by Davidoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cool Water Pure Pacific for Her by Davidoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Cacharel Eau de Eden Calvin Klein Escape Escada Into the Blue Ella Mikao Yujin Aqua Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Donna Tous H2O Melange Perfume Roll-On Perfume No. 4 Clean Outdoor Shower Fresh Bath and Body Works Rainkissed Leaves Michel Germain Deauville Romane Jet 365 Island Holiday Bjorn Borg Love All Foxy Red