Σχεδιαστές » D E » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Cool Water Woman Exotic Summer Davidoff για γυναίκες

ozoνώδες
aquatic
Cool Water Woman Exotic Summer Davidoff για γυναίκες Εικόνες

Cool Water Woman Exotic Summer από Davidoff είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Cool Water Woman Exotic Summer κυκλοφόρησε το έτος 2016. Η νότα κορυφής είναι πεπόνι; οι μεσαίες νότες είναι κρίνο της κοιλάδας και Νότες Ανθών; η νότα της βάσης είναι ρίζωμα ίρις.

πεπόνι

κρίνο της κοιλάδας Νότες Ανθών

ρίζωμα ίρις

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cool Water Woman Exotic Summer by Davidoff.

Cool Water Woman Exotic Summer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Davidoff Cool Water Woman Exotic Summer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Davidoff Cool Water Woman Exotic Summer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cool Water Woman Exotic Summer by Davidoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cool Water Woman Exotic Summer by Davidoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Cindy Crawford Waterfalls Issey Miyake L'Eau D'Issey Une goutte sur un Petale Montana Montana Blue Germaine Monteil L`Eau De Monteil Mistral South Seas Melange Perfume Roll-On Perfume No. 4 Vapro International Rampage 100% Love Daisy Fuentes Dianoche Ocean Daisy Fuentes So Luxurious Roberto Capucci Nuance Eau D`Italie Au Lac Galimard Si Tu Savais...