Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Cool Water Woman Summer Seas Davidoff για γυναίκες

Cool Water Woman Summer Seas Davidoff για γυναίκες

ozoνώδες
aquatic
Cool Water Woman Summer Seas Davidoff για γυναίκες Εικόνες Cool Water Woman Summer Seas Davidoff για γυναίκες Εικόνες

Cool Water Woman Summer Seas από Davidoff είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Cool Water Woman Summer Seas κυκλοφόρησε το έτος 2015. Η νότα κορυφής είναι πεπόνι; η μεσαία νότα είναι κρίνο της κοιλάδας; η νότα της βάσης είναι ρίζωμα ίρις.

πεπόνι

κρίνο της κοιλάδας

ρίζωμα ίρις

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cool Water Woman Summer Seas by Davidoff.

Cool Water Woman Summer Seas Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Davidoff Cool Water Woman Summer Seas fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Davidoff Cool Water Woman Summer Seas, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cool Water Woman Summer Seas by Davidoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cool Water Woman Summer Seas by Davidoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Revlon Charlie Silver Lancome Aroma Sun Fragonard Juste un Baiser Profumum Roma Acqua e Zucchero Iceberg Iceberg Twice Ice La Perla J`Aime La Nuit LR Desperate Housewives Gabrielle Marc Jacobs Apple Splash Victoria`s Secret Love Spell Chanel Chance Eau Tendre Corine de Farme Los Angeles Night Jeanne Arthes Boum Cherry