Σχεδιαστές » D E » Δερμα « Ομάδες

Davidoff Leather Blend Davidoff για γυναίκες και άνδρες

Davidoff Leather Blend Davidoff για γυναίκες και άνδρες

Davidoff Leather Blend Davidoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Davidoff Leather Blend από Davidoff είναι ένα Δερμα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Davidoff Leather Blend κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christophe Raynaud. Οι νότες κορυφής είναι σαφράν και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και Κεχριμπάρι; οι νότες της βάσης είναι δέρμα και πάπυρος.

σαφράν πιπέρι

τριαντάφυλλο Κεχριμπάρι

δέρμα πάπυρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Davidoff Leather Blend by Davidoff.

Davidoff Leather Blend Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Davidoff Davidoff Leather Blend fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Davidoff Davidoff Leather Blend, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Davidoff Leather Blend by Davidoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Davidoff Leather Blend by Davidoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Caron Tabac Blond Gres Cabochard Etienne Aigner Suede Edition men Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Axe Axe Instinct Alford & Hoff Alford & Hoff Humiecki & Graef Askew Canali Canali dal 1934 Truefitt & Hill Spanish Leather Black Phoenix Alchemy Lab Sara Pezzini Puredistance M Strange Invisible Perfumes Black Rosette