Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Echo Davidoff για άνδρες

Echo Davidoff για άνδρες

Το είχα : 1

Echo Davidoff για άνδρες Εικόνες Echo Davidoff για άνδρες Εικόνες Echo Davidoff για άνδρες Εικόνες Echo Davidoff για άνδρες Εικόνες Echo Davidoff για άνδρες Εικόνες

Echo από Davidoff είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Echo κυκλοφόρησε το έτος 2003. Echo έχει δημιουργηθεί από Alain Astori, Pierre Wargnye και Beatrice Piquet. Το άρωμα περιέχει μοσχοκάρυδο, σανδαλόξυλο, Μόσχος, Κέδρος, πιπέρι, πιπέρι τσίλι και καστόρι ,σουέτ.

μοσχοκάρυδο σανδαλόξυλο Μόσχος Κέδρος πιπέρι πιπέρι τσίλι καστόρι ,σουέτ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Echo by Davidoff.

Echo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Davidoff Echo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Davidoff Echo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Echo by Davidoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Echo by Davidoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Jil Sander Sport for Men L`Artisan Parfumeur Dzongkha Vera Wang Vera Wang for Men Baldessarini Del Mar Marbella Edition Mona di Orio Amyitis Burberry Burberry London Special Edition for Men Nicolai Parfumeur Createur New York Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds He Limited Edition Julian Rouas Versailles O Boticario Egeo Dolce Nickel Enemy Otto Kern Egoluxe Masculin