Σχεδιαστές » D E » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Echo Woman Davidoff για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

βότκα
Echo Woman Davidoff για γυναίκες Βίντεο
Echo Woman Davidoff για γυναίκες Εικόνες Echo Woman Davidoff για γυναίκες Εικόνες

Echo Woman από Davidoff είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Echo Woman κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francoise Caron. Οι νότες κορυφής είναι Βότκα και λευκός μόσχος; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια, ίριδα, Βιολέτα και Oσμανθός; οι νότες της βάσης είναι Κανέλα, νότες ξύλων και Κρυσταλικό Κεχριμπάρι.

Βότκα λευκός μόσχος

παιώνια ίριδα Βιολέτα Oσμανθός

Κανέλα νότες  ξύλων Κρυσταλικό  Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Echo Woman by Davidoff.

Echo Woman Σχόλια Αρωμάτων

Echo Woman by Davidoff 4.67 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Davidoff Echo Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Davidoff Echo Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Echo Woman by Davidoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Echo Woman by Davidoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Guerlain Guerlain Chant d'Aromes Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Clarins Sunshine Fragrance Sisley Eau du Soir 2007 Teo Cabanel Oha Tauer Perfumes 08 Une Rose Chypree Balenciaga Balenciaga Paris Yves de Sistelle Sanderling Christian Dior Miss Dior Cherie Eau De Toilette 2010 Roberto Capucci Filly Jeanne Arthes Jeanne Nina Ricci Ricci Ricci Dancing Ribbon