Σχεδιαστές » D E » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Good Life Davidoff για γυναίκες

Good Life Davidoff για γυναίκες

Good Life Davidoff για γυναίκες Εικόνες Good Life Davidoff για γυναίκες Εικόνες

Good Life από Davidoff είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Good Life κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Pierre Bourdon. Οι νότες κορυφής είναι Σύκο, γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, Σύκο, ρίζωμα ίρις και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, πιπέρι και Βέτιβερ.

Σύκο γιασεμί τριαντάφυλλο

μανόλια Σύκο ρίζωμα ίρις Υλάνγκ Υλάνγκ

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι πιπέρι Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Good Life by Davidoff.

Good Life Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Davidoff Good Life fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Davidoff Good Life, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Good Life by Davidoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Good Life by Davidoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Thierry Mugler Angel Caprice de Star Serge Lutens Louve Eadward Fragrances Indulge Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille IVR Swiss Group Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) Sarah Horowitz Parfums Perfect Kiss Honore des Pres Vamp à NY Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Parfume de Vanille Wild Berry Vanilla Jill Stuart Vanilla Lust Jessica Simpson Creamy Dessert Strange Invisible Perfumes Elektrou