Σχεδιαστές » D E » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

bitter
Hot Water Davidoff για άνδρες Βίντεο
Hot Water Davidoff για άνδρες Εικόνες Hot Water Davidoff για άνδρες Εικόνες

Hot Water από Davidoff είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Hot Water κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι αψιθιά και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι πάπρικα και πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι στίραξ και Βενζόη.

αψιθιά Βασιλικός

πάπρικα πατσουλί

στίραξ Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hot Water by Davidoff.

Hot Water Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Davidoff Hot Water fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Davidoff Hot Water, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hot Water by Davidoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hot Water by Davidoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Giorgio Armani Armani Code Montblanc Presence Burberry London for Men Calvin Klein CK One Shock For Him Jean Paul Gaultier Le Male Byblos In Black Rochas Rochas Man Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Lanvin Avant Garde Dolce&Gabbana The One Gentleman Moschino Uomo? Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Yves Saint Laurent Body Kouros Paco Rabanne 1 Million Montblanc Emblem Trussardi Trussardi A Way for Him Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu Joop! Joop! Homme Wild Burberry Burberry Men Jacques Bogart Bogart Story Red