Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Silver Shadow Davidoff για άνδρες

Silver Shadow Davidoff για άνδρες

Silver Shadow Davidoff για άνδρες Βίντεο
Silver Shadow Davidoff για άνδρες Εικόνες Silver Shadow Davidoff για άνδρες Εικόνες

Silver Shadow από Davidoff είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Silver Shadow κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Kurkdjian. Οι νότες κορυφής είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, κόλιανδρος και Νεράντζι; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, σαφράν και μοσχοκάρφι; οι νότες της βάσης είναι δρυς βρύα , Κεχριμπάρι, Βενζόη και Κανέλα.

Κέδρος της Βιρτζίνιας κόλιανδρος Νεράντζι

πατσουλί σαφράν μοσχοκάρφι

δρυς βρύα Κεχριμπάρι Βενζόη Κανέλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Silver Shadow by Davidoff.

Silver Shadow Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Davidoff Silver Shadow fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Davidoff Silver Shadow, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Silver Shadow by Davidoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Silver Shadow by Davidoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

L`Occitane en Provence Ambre Givenchy Pi Metallic Collector Annick Goutal Musc Nomade Caron Yatagan Bois 1920 Vetiver Ambrato Helmut Lang Eau de Cologne Lili Bermuda Cedar D.S. & Durga Smoked Amber Montale Full Incense Thierry Mugler Show Collection A*Men Bracelet de Force Jeanne Arthes Arthes Essential Patchouli Sumatra Platinum J Mix 11