Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Zino Davidoff Davidoff για άνδρες

Zino Davidoff Davidoff για άνδρες

Το έχω: 2 Το είχα : 3

Zino Davidoff Davidoff για άνδρες Βίντεο
Zino Davidoff Davidoff για άνδρες Εικόνες Zino Davidoff Davidoff για άνδρες Εικόνες Zino Davidoff Davidoff για άνδρες Εικόνες Zino Davidoff Davidoff για άνδρες Εικόνες Zino Davidoff Davidoff για άνδρες Εικόνες

Zino Davidoff από Davidoff είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Zino Davidoff κυκλοφόρησε το έτος 1986. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Almairac. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, φασκόμηλο, Περγαμόντο και Ροδόξυλο Βραζιλίας; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Βανίλια και Κέδρος.

Λεβάντα φασκόμηλο Περγαμόντο Ροδόξυλο Βραζιλίας

γιασεμί κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο Γεράνι

σανδαλόξυλο πατσουλί Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Zino Davidoff by Davidoff.

Zino Davidoff Σχόλια Αρωμάτων

imaginos
imaginos

H αγαπημένη μου κολόνια μαζί με την Tuskany. Μία κατηγορία μόνη της και 10 στα 10. Κάνει για μεγάλες ηλικίες από 40 και πάνω. Η απόλυτη κολόνια για gentlemen. Το ταμπάκο κάνει τη διαφορά. Τρομερά έντονη και με τεράστια διάρκεια και διακύμανση όπως προέβλεπαν και οι τάσεις της εποχής της. Εάν θέλετε να την φορέσετε σήμερα, ένα σπρέι μέτριο αρκεί γιατί μετά όπου βρεθείτε θα μετατραπεί σε θάλαμο αερίων. Μακριά από γραφεία. Χειμώνας η καλύτερη εποχή της. Δεν έχετε μυρίζει κάτι ανάλογο εκτός ίσως από την Terre D'Hermes που της μοιάζει αλλά είναι απείρως πιο ελαφριά από την Zino. Αξίζει να τη δοκιμάσετε εάν ψάχνετε την απόλυτα έντονη και με ταμπάκο κολόνια. Για μένα η πρώτη και καλύτερη του Davidoff.

Oct
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Davidoff Zino Davidoff fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Davidoff Zino Davidoff, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Zino Davidoff by Davidoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Zino Davidoff by Davidoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jil Sander Jil Salvatore Ferragamo Incanto Reminiscence 2000 Ans d'Amour Givenchy Pi Leather Jacket Scents of Time Ankh Liz Claiborne Spark Seduction for Men L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Diesel Only The Brave Comptoir Sud Pacifique Nomaoud Montale Louban Parah Noir CnR Create Aquarius for Men