Σχεδιαστές » D E » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Be Gourmand - Candy Fruit Deborah για γυναίκες

Be Gourmand - Candy Fruit Deborah για γυναίκες

Be Gourmand - Candy Fruit από Deborah είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Be Gourmand - Candy Fruit κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι και Φραγκοστάφυλλο; η μεσαία νότα είναι κόκκινα μούρα; οι νότες της βάσης είναι γάλα, Μόσχος και Βανίλια.

πορτοκάλι Φραγκοστάφυλλο

κόκκινα μούρα

γάλα Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Be Gourmand - Candy Fruit by Deborah.

Be Gourmand - Candy Fruit Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Deborah Be Gourmand - Candy Fruit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Deborah Be Gourmand - Candy Fruit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Be Gourmand - Candy Fruit by Deborah. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Be Gourmand - Candy Fruit by Deborah αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Deborah Be Gourmand - Lovely Cream The Body Shop Chymara Britney Spears Hidden Fantasy Lili Bermuda South Water Coty Ici April Aromatics Heart Chakra Oil Corine de Farme Witch Taranee Caswell Massey Vanilla Orchid Faberlic O Feerique Sensuelle Cacharel Amor Amor Absolu Michel Germain Sexual Sugar