Σχεδιαστές » D E » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

Be Gourmand - Soft Sugar Deborah για γυναίκες

Be Gourmand - Soft Sugar Deborah για γυναίκες

caramel

Be Gourmand - Soft Sugar από Deborah είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Be Gourmand - Soft Sugar κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι φρέζια και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι φράουλα και ζάχαρη; οι νότες της βάσης είναι Καραμέλα, Βανίλια και Μόσχος.

φρέζια Περγαμόντο

φράουλα ζάχαρη

Καραμέλα Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Be Gourmand - Soft Sugar by Deborah.

Be Gourmand - Soft Sugar Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Deborah Be Gourmand - Soft Sugar fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Deborah Be Gourmand - Soft Sugar, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Be Gourmand - Soft Sugar by Deborah. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Be Gourmand - Soft Sugar by Deborah αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Nina Ricci Les Belles de Ricci Amour d`Amandier Kylie Minogue Sweet Darling Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss Moschino Cheap & Chic Light Clouds Abercrombie & Fitch Wakely Oriflame Dancing Lady Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel Yves Rocher FlowerParty Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges Laurence Dumont Figue Sauvage Giorgio Valenti One O One Experience Strange Invisible Perfumes Tahitian Honey