Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Fisichella Deborah για άνδρες

Fisichella Deborah για άνδρες

Fisichella από Deborah είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Fisichella κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο, θαλασσινό νερό, Κάρδαμο και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, φασκόμηλο, κρίνο της κοιλάδας, παιώνια και νότες πρασίνου; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, σανδαλόξυλο, πατσουλί, βρύα δριός και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ Περγαμόντο θαλασσινό νερό Κάρδαμο ροζ πιπέρι

Λεβάντα φασκόμηλο κρίνο της κοιλάδας παιώνια νότες πρασίνου

Κέδρος της Βιρτζίνιας σανδαλόξυλο πατσουλί βρύα δριός Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fisichella by Deborah.

Fisichella Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Deborah Fisichella fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Deborah Fisichella, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fisichella by Deborah. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fisichella by Deborah αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Salvador Dali Le Roy Soleil Homme Jil Sander Jil Sander Scent 79 Man Oriflame Signature Loewe Agua de Loewe Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Men Smell Bent Pere Noel Coward La Perla Grigioperla Essence DSH Perfumes Viridian Rasasi Ambition Rasasi Mahyouba Teufels Kuche Patchouly Lavandula Rituals No. 14 Cypress & Fresh Tangerine