Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Paris Rouge Delle Grazie για γυναίκες

Paris Rouge Delle Grazie για γυναίκες

Paris Rouge Delle Grazie για γυναίκες Εικόνες Paris Rouge Delle Grazie για γυναίκες Εικόνες Paris Rouge Delle Grazie για γυναίκες Εικόνες

Paris Rouge από Delle Grazie είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Paris Rouge κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Robertet. Οι νότες κορυφής είναι φρέζια, ηλιοτρόπιο και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα και Μόσχος.

φρέζια ηλιοτρόπιο Περγαμόντο

γιασεμί τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Paris Rouge by Delle Grazie.

Paris Rouge Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Delle Grazie Paris Rouge fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Delle Grazie Paris Rouge, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Paris Rouge by Delle Grazie. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Paris Rouge by Delle Grazie αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cafe Parfums Cafe Intenso Tom Ford Black Orchid Les Copains Femme Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2004 Opus Oils Jitterbug Xerjoff Esquel Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah Oilily Oilily Ovation Melange Perfume Roll-On Perfume No. 10 Rasasi Samia Roja Dove Buzz Entertainment Bottled Bath House Indian Ginger and Orchid