Σχεδιαστές » D E » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Apple Pie Demeter Fragrance για γυναίκες και άνδρες

Apple Pie Demeter Fragrance για γυναίκες και άνδρες

κανέλα

Apple Pie από Demeter Fragrance είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Apple Pie κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Brosius. Το άρωμα περιέχει μοσχοκάρυδο, Κανέλα, Μήλο Γκόλντεν, ζάχαρη και σιτάρι.

μοσχοκάρυδο Κανέλα Μήλο  Γκόλντεν ζάχαρη σιτάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Apple Pie by Demeter Fragrance.

Apple Pie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Demeter Fragrance Apple Pie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Demeter Fragrance Apple Pie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Apple Pie by Demeter Fragrance. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Apple Pie by Demeter Fragrance αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Eadward Fragrances Indulge Les Parfums de Rosine Rose Praline IVR Swiss Group Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) Demeter Fragrance Sugar Cookie Demeter Fragrance Ginger Cookie Ayala Moriel Film Noir Honore des Pres Vamp à NY Mirato Malizia Bon Bons Sweet Vanilla Demeter Fragrance Gingerbread Mazzolari Alessandro Des Filles a la Vanille Vanilla Girls Jessica Simpson Creamy Dessert