Σχεδιαστές » D E » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Chai Tea Demeter Fragrance για γυναίκες και άνδρες

Chai Tea Demeter Fragrance για γυναίκες και άνδρες

κανέλα
απαλό πικάντικο

Chai Tea από Demeter Fragrance είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Chai Tea κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι καρυκεύματα και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρφι, τζίντζερ, Κάρδαμο, Κανέλα, αστεροειδής γλυκάνισος και πάπρικα; οι νότες της βάσης είναι τσάι, γάλα και ζάχαρη.

καρυκεύματα νότες πρασίνου

μοσχοκάρφι τζίντζερ Κάρδαμο Κανέλα αστεροειδής γλυκάνισος πάπρικα

τσάι γάλα ζάχαρη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chai Tea by Demeter Fragrance.

Chai Tea Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Demeter Fragrance Chai Tea fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Demeter Fragrance Chai Tea, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chai Tea by Demeter Fragrance. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chai Tea by Demeter Fragrance αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Etro Anice Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices Lili Bermuda 64 West Gendarme 7 Sinful Scents Rage Le Jardin Retrouve Decibel from PSS Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy Demeter Fragrance Always Energetic Ayala Moriel Palas Atena Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis Frank Los Angeles Frank Mansfield Antonio De Curtis CnR Create Gemini for Men