Σχεδιαστές » D E » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Chococat Demeter Fragrance για γυναίκες

κακάο
κεράσι
αμύγδαλο

Chococat από Demeter Fragrance είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Chococat κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει Μεξικάνικη Σοκολάτα και Κεράσι.

Μεξικάνικη Σοκολάτα Κεράσι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chococat by Demeter Fragrance.

Chococat Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Demeter Fragrance Chococat fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Demeter Fragrance Chococat, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chococat by Demeter Fragrance. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chococat by Demeter Fragrance αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Bond No 9 Coney Island Escada Escada Magnetism Lolita Lempicka L`eau de Minuit Reminiscence Si Do Bath and Body Works Vanilla Noir Demeter Fragrance Always Sexy Beyonce Heat Christina Aguilera X Pose Desire Corine de Farme M'zelle Creme Brulee Corine de Farme Disney Princess Pink Toffe Dream Laura Biagiotti Mistero di Roma Donna Carolina Herrera 212 VIP