Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

HOTKISS Heart Breaker Demeter Fragrance για γυναίκες

HOTKISS Heart Breaker Demeter Fragrance για γυναίκες

HOTKISS Heart Breaker Demeter Fragrance για γυναίκες Εικόνες

HOTKISS Heart Breaker από Demeter Fragrance είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. HOTKISS Heart Breaker κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Βερίκοκο, τζίντζερ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, γαρίφαλο και νερόλι; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Κεχριμπάρι.

Βερίκοκο τζίντζερ Περγαμόντο

γιασεμί γαρίφαλο νερόλι

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about HOTKISS Heart Breaker by Demeter Fragrance.

HOTKISS Heart Breaker Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Demeter Fragrance HOTKISS Heart Breaker fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Demeter Fragrance HOTKISS Heart Breaker, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει HOTKISS Heart Breaker by Demeter Fragrance. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για HOTKISS Heart Breaker by Demeter Fragrance αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Azuree Pure Mariah Carey M by Mariah Carey Gold Deluxe Edition Al Haramain Perfumes Mubakhar Maliki Delle Grazie Paris Rouge Paul Sebastian Design Houbigant Demi-Jour Stephanie de Saint-Aignan L`eau Nirique essence Love Game Kim Kardashian Kim Kardashian Annayake Miyabi Woman Des Filles a la Vanille Ambre Chinoise Mona di Orio Musc