Σχεδιαστές » D E » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Pruning Shears Demeter Fragrance για γυναίκες και άνδρες

Pruning Shears Demeter Fragrance για γυναίκες και άνδρες

μεταλλικό

Pruning Shears από Demeter Fragrance είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Pruning Shears κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Kurkdjian. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο, γρασίδι και Νότες Μετάλλων.

τριαντάφυλλο γρασίδι Νότες Μετάλλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pruning Shears by Demeter Fragrance.

Pruning Shears Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Demeter Fragrance Pruning Shears fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Demeter Fragrance Pruning Shears, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pruning Shears by Demeter Fragrance. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pruning Shears by Demeter Fragrance αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Annick Goutal Eau de Camille Parfums DelRae Debut Hermes Eau D`Orange Verte Revlon Charlie White Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Palm Pierre Balmain Vent Vert Victorio & Lucchino Agua de Rocio Molinard Les Fleurs: Mimosa Boadicea the Victorious Magnificent Vicky Tiel Ethere Ayala Moriel Les Nuages de Joie Jaune Strange Invisible Perfumes Essence of IX