Σχεδιαστές » D E » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Tootsie Roll Demeter Fragrance για γυναίκες

Tootsie Roll Demeter Fragrance για γυναίκες

κακάο
caramel

Tootsie Roll από Demeter Fragrance είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει Καραμέλα, Μεξικάνικη Σοκολάτα, Γλυκιές Νότες, Βανιλια και καραμέλα τόφυ.

Καραμέλα Μεξικάνικη Σοκολάτα Γλυκιές Νότες Βανιλια καραμέλα τόφυ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tootsie Roll by Demeter Fragrance.

Tootsie Roll Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Demeter Fragrance Tootsie Roll fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Demeter Fragrance Tootsie Roll, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tootsie Roll by Demeter Fragrance. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tootsie Roll by Demeter Fragrance αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Montale Sweet Oriental Dream Jessica Simpson Fancy Opus Oils Island Girl: Tropique (Madagascar) Coty Vanilla Fields Mugler Angel Liqueur de Parfum Boadicea the Victorious Majestic Demeter Fragrance Ginger Cookie Les Petits Plaisirs Vanille Troublante Corine de Farme M'zelle Vanille Passion Corine de Farme Disney Princess Pink Toffe Dream La Perla Languid Vanilla