Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Je T'aime Des Filles a la Vanille για γυναίκες

Je T'aime Des Filles a la Vanille για γυναίκες

απαλό πικάντικο

Je T'aime από Des Filles a la Vanille είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Je T'aime κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Το άρωμα περιέχει Νότες Ανθών, Φραγκοστάφυλλο και βατόμουρο.

Νότες Ανθών Φραγκοστάφυλλο βατόμουρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Je T'aime by Des Filles a la Vanille.

Je T'aime Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Des Filles a la Vanille Je T'aime fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Des Filles a la Vanille Je T'aime, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Je T'aime by Des Filles a la Vanille. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Je T'aime by Des Filles a la Vanille αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Roberto Cavalli Just Cavalli Her Missoni Missoni Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Valentino Vendetta Donna Christian Lacroix Eau Florale Bleue Entre Filles Saison 3 Ormonde Jayne Osmanthus Jeanne Arthes Love Generation Blue Masaki Matsushima mat; Lush Ginger M. Micallef Floral MOR Cassis Noir