Σχεδιαστές » D E » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Riviere de Janvier Des Filles a la Vanille για γυναίκες

Riviere de Janvier Des Filles a la Vanille για γυναίκες

milky

Riviere de Janvier από Des Filles a la Vanille είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Riviere de Janvier κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Το άρωμα περιέχει νότες πρασίνου, Φύλλο Συκιάς και τριαντάφυλλο.

νότες πρασίνου Φύλλο Συκιάς τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Riviere de Janvier by Des Filles a la Vanille.

Riviere de Janvier Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Des Filles a la Vanille Riviere de Janvier fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Des Filles a la Vanille Riviere de Janvier, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Riviere de Janvier by Des Filles a la Vanille. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Riviere de Janvier by Des Filles a la Vanille αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Christian Lacroix Bazar Air-Val International Disney Minnie 2005 Salvador Dali Eau de Dali Hanae Mori Haute Couture Miller Harris Fleur du Matin Gres Pastel de Cabotine Molinard Les Fleurs de Provance: Muguet Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Lilas Spiritual April Aromatics Liquid Dreams mark. mark Earth Stacked Style Baroque Bleu Yves Rocher Chevrefeuille