Σχεδιαστές » D E » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Riviere de Janvier Des Filles a la Vanille για γυναίκες

Riviere de Janvier Des Filles a la Vanille για γυναίκες

milky

Riviere de Janvier από Des Filles a la Vanille είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Riviere de Janvier κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Το άρωμα περιέχει νότες πρασίνου, Φύλλο Συκιάς και τριαντάφυλλο.

νότες πρασίνου Φύλλο Συκιάς τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Riviere de Janvier by Des Filles a la Vanille.

Riviere de Janvier Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Des Filles a la Vanille Riviere de Janvier fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Des Filles a la Vanille Riviere de Janvier, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Riviere de Janvier by Des Filles a la Vanille. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Riviere de Janvier by Des Filles a la Vanille αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Marc Jacobs Marc Jacobs Versace Versus Time For Energy Christian Dior Remember Me L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Lubin L`Eau Neuve Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Woman Sarah Jessica Parker Dawn Woods of Windsor Lily of the Valley Smell Bent Little Miss Panda St. John White Camellia The Different Company Charme et Feuilles Mary-Kate and Ashley Olsen Hamptons Style