Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Paradisii Detaille για γυναίκες και άνδρες

Paradisii Detaille για γυναίκες και άνδρες

Paradisii από Detaille είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα και μέντα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί και Βανιλια.

γκρειπ φρουτ μανταρίνι

Λεβάντα μέντα

σανδαλόξυλο πατσουλί Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Paradisii by Detaille.

Paradisii Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Detaille Paradisii fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Detaille Paradisii, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Paradisii by Detaille. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Paradisii by Detaille αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Kusado L'Eau de Kyoto Cartier Eau de Cartier Concentree Elizabeth Arden Iced Green Tea Missoni Missoni Colori - Missoni Arancio Bois 1920 Agrumi Amari di Sicilia Honore des Pres Honore`s Trip John Varvatos Artisan Il Profvmo Osmo Scents Mandarine Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh Illume Happiology Yuzu Mint Morris Morris