Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Sofia Detaille για γυναίκες

Sofia Detaille για γυναίκες

Sofia από Detaille είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι κασσία και Ταμαρίντ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και ηλιοτρόπιο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Βανιλια.

κασσία Ταμαρίντ

γιασεμί ηλιοτρόπιο

πατσουλί Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sofia by Detaille.

Sofia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Detaille Sofia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Detaille Sofia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sofia by Detaille. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sofia by Detaille αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica Annick Goutal Passion Aqaba Midnight Sun Max Mara Max Mara Gold Touch Betty Barclay Saphir Clean Clean Fragrance Ellen Tracy Tracy Creed Fantasia de Fleurs M∙A∙C Creations Pinkaura Le Labo Fleur d`Oranger 27 Maitre Parfumeur et Gantier Fleur des Comores Principessa Beauty Bellocia