Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Absolutely Vital Diana Vreeland για γυναίκες

Absolutely Vital Diana Vreeland για γυναίκες

Absolutely Vital Diana Vreeland για γυναίκες Εικόνες Absolutely Vital Diana Vreeland για γυναίκες Εικόνες Absolutely Vital Diana Vreeland για γυναίκες Εικόνες

Absolutely Vital από Diana Vreeland είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Absolutely Vital κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Yves Cassar. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, κόκκινο τριαντάφυλλο Τουρκίας, Αιγυπτιακό γιασεμί, μύρο, οποπονάξ και Βανίλια.

σανδαλόξυλο κόκκινο τριαντάφυλλο Τουρκίας Αιγυπτιακό γιασεμί μύρο οποπονάξ Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Absolutely Vital by Diana Vreeland.

Absolutely Vital Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Diana Vreeland Absolutely Vital fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Diana Vreeland Absolutely Vital, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Absolutely Vital by Diana Vreeland. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Absolutely Vital by Diana Vreeland αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Serge Lutens Fleurs de Citronnier Alexander McQueen Kingdom Summer Valentino Valentino Gold Nicolai Parfumeur Createur Maharanih Intense Calvin Klein Secret Obsession Natori Natori essence Secret Love Ayala Moriel Moon Breath M. Micallef Night Aoud Cliff Richard Devil Woman Bogner Bogner Wood Women Poiray Sceau de Coeur