Σχεδιαστές » D E » Ανατολιτικο « Ομάδες

Extravagance Russe Diana Vreeland για γυναίκες

Extravagance Russe Diana Vreeland για γυναίκες

Extravagance Russe Diana Vreeland για γυναίκες Εικόνες Extravagance Russe Diana Vreeland για γυναίκες Εικόνες Extravagance Russe Diana Vreeland για γυναίκες Εικόνες

Extravagance Russe από Diana Vreeland είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Extravagance Russe κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Clement Gavarry. Το άρωμα περιέχει Κεχριμπάρι, ρετσίνη, Βανίλια Μπέρμπον και Μόσχος.

Κεχριμπάρι ρετσίνη Βανίλια Μπέρμπον Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Extravagance Russe by Diana Vreeland.

Extravagance Russe Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Diana Vreeland Extravagance Russe fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Diana Vreeland Extravagance Russe, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Extravagance Russe by Diana Vreeland. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Extravagance Russe by Diana Vreeland αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Escada Escada Collection Annick Goutal Ambre Fétiche Paloma Picasso Minotaure Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Woman La Maison de la Vanille Vanille Givree de Antilles Bijan DNA for Men Ermenegildo Zegna Zegna Intenso Limited Edition Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Extreme Legendary Fragrances Treasure Island Joya Ambrosia Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Her Segreti di Lucca Elisa