Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Perfectly Marvelous Diana Vreeland για γυναίκες

Perfectly Marvelous Diana Vreeland για γυναίκες

Perfectly Marvelous Diana Vreeland για γυναίκες Εικόνες Perfectly Marvelous Diana Vreeland για γυναίκες Εικόνες Perfectly Marvelous Diana Vreeland για γυναίκες Εικόνες

Perfectly Marvelous από Diana Vreeland είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Perfectly Marvelous κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Celine Barel. Το άρωμα περιέχει σανδαλόξυλο, γιασεμί και πιπεριά τσίλι.

σανδαλόξυλο γιασεμί πιπεριά τσίλι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Perfectly Marvelous by Diana Vreeland.

Perfectly Marvelous Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Diana Vreeland Perfectly Marvelous fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Diana Vreeland Perfectly Marvelous, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Perfectly Marvelous by Diana Vreeland. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Perfectly Marvelous by Diana Vreeland αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bath and Body Works Magnolia Blossom Jessica McClintock Jess Nautica My Voyage Victoria`s Secret Lace Orange Flower MAC Creations Pinkaura Il Profvmo Soliflor Line Rose Secrete Lolita Lempicka Eau de Desir Melange Perfume Melange Solid Perfume Floral DSH Perfumes Nouveau Gardenia Nina Ricci L`Air du Temps by Starck Jeanne Arthes Arthes Essential Jasmin Du Nil Van Cleef & Arpels Un Air de First