Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Simply Divine Diana Vreeland για γυναίκες

Simply Divine Diana Vreeland για γυναίκες

τουμπερόζα
Simply Divine Diana Vreeland για γυναίκες Εικόνες Simply Divine Diana Vreeland για γυναίκες Εικόνες Simply Divine Diana Vreeland για γυναίκες Εικόνες

Simply Divine από Diana Vreeland είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Simply Divine κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Clement Gavarry. Οι νότες κορυφής είναι πράσινα φύλλα και μοσχοκάρυδο; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, άνθη πορτοκαλιάς και Αιγυπτιακό γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, ξύλο κασμίρι, σπόρος Τόνκα και Μόσχος.

πράσινα φύλλα μοσχοκάρυδο

τουμπερόζα άνθη πορτοκαλιάς Αιγυπτιακό γιασεμί

σανδαλόξυλο ξύλο κασμίρι σπόρος Τόνκα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Simply Divine by Diana Vreeland.

Simply Divine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Diana Vreeland Simply Divine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Diana Vreeland Simply Divine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Simply Divine by Diana Vreeland. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Simply Divine by Diana Vreeland αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Alfred Sung Mei Trussardi Bianco Victoria`s Secret Dream Angels Halo Seven Skies Belle Histoire Zara Rosa Bulgara Sarah Horowitz Parfums Perfect Innocence Ralph Lauren Romance Tender Notes Susanne Lang Midnight Orchid 72 Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy M. Micallef Gardenia Caswell Massey Lilac Ebba Los Angeles Miss Pilar