Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Diesel Fuel For Life Cologne for Men Diesel για άνδρες

Diesel Fuel For Life Cologne for Men Diesel για άνδρες

απαλό πικάντικο
Diesel Fuel For Life Cologne for Men Diesel για άνδρες Εικόνες

Diesel Fuel For Life Cologne for Men από Diesel είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Diesel Fuel For Life Cologne for Men κυκλοφόρησε το έτος 2008. Diesel Fuel For Life Cologne for Men έχει δημιουργηθεί από Annick Menardo και Jacques Cavallier. Οι νότες κορυφής είναι ροζ πιπέρι και αστεροειδής γλυκάνισος; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα και βατόμουρο; οι νότες της βάσης είναι Βέτιβερ και ηλιοτρόπιο.

ροζ πιπέρι αστεροειδής γλυκάνισος

Λεβάντα βατόμουρο

Βέτιβερ ηλιοτρόπιο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Diesel Fuel For Life Cologne for Men by Diesel.

Diesel Fuel For Life Cologne for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Diesel Fuel For Life Cologne for Men by Diesel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Diesel Fuel For Life Cologne for Men by Diesel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Nautilus Aqua Nautilus Guerlain Vetiver Frozen Fragrance Donna Karan DKNY Be Delicious Art Men Gant Gant Liquid Prada Infusion d`Homme Jo Malone Sweet Lime & Cedar Mark Buxton Nameless Angel Schlesser Angel Schlesser Essential for Men Agonist The Infidel D.S. & Durga Beartrapper Fragonard Beau Gosse Zippo Fragrances Zippo Original