Σχεδιαστές » D E » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Diesel Green Feminine Diesel για γυναίκες

Diesel Green Feminine Diesel για γυναίκες

κανέλα

Diesel Green Feminine από Diesel είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Diesel Green Feminine κυκλοφόρησε το έτος 2004. Οι νότες κορυφής είναι λάιμ και τζίντζερ; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, ίριδα, άνθη πορτοκαλιάς, Κανέλα, γιασεμί, γαρίφαλο και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βανίλια και Κέδρος.

λάιμ τζίντζερ

Γαρύφαλλο ίριδα άνθη πορτοκαλιάς Κανέλα γιασεμί γαρίφαλο τριαντάφυλλο

Κεχριμπάρι σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Diesel Green Feminine by Diesel.

Diesel Green Feminine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Diesel Diesel Green Feminine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Diesel Diesel Green Feminine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Diesel Green Feminine by Diesel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Diesel Green Feminine by Diesel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gucci Gucci Rush 2 Lacoste Touch of Spring Marina Marinof Reve Boheme Fine Fragrances & Cosmetics Tweed Montale Aoud Velvet Sonoma Scent Studio Rose Musc Parfums DelRae Mythique Jovan Musk Mario Valentino Eau D'Essence La Bouquetiere Desir Absolu Lulu Beauty Starlet Le Labo Belle Du Soir