Σχεδιαστές » D E » Φουγκερ Ανατολης « Ομάδες

Fuel For Life Spirit Diesel για άνδρες

κανέλα
Fuel For Life Spirit Diesel για άνδρες Βίντεο
Fuel For Life Spirit Diesel για άνδρες Εικόνες

Fuel For Life Spirit από Diesel είναι ένα Φουγκερ Ανατολης άρωμα για άνδρες. Fuel For Life Spirit κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Fabrice Pellegrin. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Κανέλα; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα και άνθη πορτοκαλιάς; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, νότες ξύλων και θυμίαμα.

Περγαμόντο Κανέλα

ίριδα άνθη πορτοκαλιάς

Κεχριμπάρι νότες  ξύλων θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fuel For Life Spirit by Diesel.

Fuel For Life Spirit Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Diesel Fuel For Life Spirit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Diesel Fuel For Life Spirit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fuel For Life Spirit by Diesel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fuel For Life Spirit by Diesel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φουγκερ Ανατολης
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Nikos Sculpture pour Homme Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Liz Claiborne Realities for Men Lacoste Lacoste Elegance Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme La Perla Grigioperla Givenchy Givenchy Play Intense Joop! Wolfgang Joop Otto Kern Signature Men Jo Malone Amber & Lavender En Voyage Perfumes Poete de Carmel