Σχεδιαστές » D E » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Loverdose Red Kiss  Diesel για γυναίκες

κακάο
γεύση καρυδιού
Loverdose Red Kiss  Diesel για γυναίκες Βίντεο
Loverdose Red Kiss  Diesel για γυναίκες Εικόνες Loverdose Red Kiss  Diesel για γυναίκες Εικόνες Loverdose Red Kiss  Diesel για γυναίκες Εικόνες

Loverdose Red Kiss από Diesel είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Loverdose Red Kiss κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Φραγκοστάφυλλο, Μήλο και ζάχαρη; οι μεσαίες νότες είναι Κοκκος Κακάο, φουντούκι, Βερίκοκο και άνθη πορτοκαλιάς; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο Φραγκοστάφυλλο Μήλο ζάχαρη

Κοκκος Κακάο φουντούκι Βερίκοκο άνθη πορτοκαλιάς

πατσουλί Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Loverdose Red Kiss by Diesel.

Loverdose Red Kiss Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Diesel Loverdose Red Kiss fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Diesel Loverdose Red Kiss , μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Loverdose Red Kiss by Diesel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Loverdose Red Kiss by Diesel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Giorgio Armani Emporio Armani Night Abinoam Beleza Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut L`Occitane en Provence Eau Maman & Bebe Opus Oils Island Girl: Tropique (Madagascar) Kenzo 5:40 PM in Madagascar Coty Vanilla Fields Aquolina Pink Sugar Sensual Ayala Moriel Film Noir Alyssa Ashley Vanilla Thierry Mugler Angel Sunessence Edition Bleu Lagon M∙A∙C MV3