Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Loverdose Tattoo Eau de Toilette Diesel για γυναίκες

Loverdose Tattoo Eau de Toilette Diesel για γυναίκες

Loverdose Tattoo Eau de Toilette Diesel για γυναίκες Εικόνες Loverdose Tattoo Eau de Toilette Diesel για γυναίκες Εικόνες

Loverdose Tattoo Eau de Toilette από Diesel είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Loverdose Tattoo Eau de Toilette κυκλοφόρησε το έτος 2014. Loverdose Tattoo Eau de Toilette έχει δημιουργηθεί από Anne Flipo και Pascal Gaurin. Οι νότες κορυφής είναι τσάι, κασσία, Μανταριν ορανζ και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και μανόλια; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα και ρύζι.

τσάι κασσία Μανταριν ορανζ λεμόνι

τριαντάφυλλο μανόλια

σπόρος Τόνκα ρύζι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Loverdose Tattoo Eau de Toilette by Diesel.

Loverdose Tattoo Eau de Toilette Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Diesel Loverdose Tattoo Eau de Toilette fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Diesel Loverdose Tattoo Eau de Toilette, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Loverdose Tattoo Eau de Toilette by Diesel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Loverdose Tattoo Eau de Toilette by Diesel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Rose Blush Naomi Campbell Naomagic Van Cleef & Arpels Murmure Oscar de la Renta Oscar Violet Escada Ibiza Hippie Michel Klein Cher Revlon Charlie Blue Lise Watier Neiges Bogner Bogner Woman No.1 Essentially Me Classique Roger Vivier La Rose Issey Miyake L`Eau d`Issey Florale