Σχεδιαστές » D E » Δερμα « Ομάδες

Only The Brave by Bunka Diesel για άνδρες

Only The Brave by Bunka Diesel για άνδρες

Only The Brave by Bunka από Diesel είναι ένα Δερμα άρωμα για άνδρες. Only The Brave by Bunka κυκλοφόρησε το έτος 2009. Only The Brave by Bunka έχει δημιουργηθεί από Alienor Massenet, Olivier Polge και Pierre Wargnye. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, κόλιανδρος και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο Γαλλίας, Κεχριμπάρι, στίραξ, Βενζόη και δέρμα.

Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ

Κέδρος της Βιρτζίνιας κόλιανδρος Βιολέτα

λάβδανο Γαλλίας Κεχριμπάρι στίραξ Βενζόη δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Only The Brave by Bunka by Diesel.

Only The Brave by Bunka Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Diesel Only The Brave by Bunka fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Diesel Only The Brave by Bunka, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Only The Brave by Bunka by Diesel. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Only The Brave by Bunka by Diesel αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Δερμα
Pierre Cardin Enigme Etienne Aigner Aigner Black for Men Halston Halston Z14 English Leather English Leather Sonoma Scent Studio Fireside Intense Axe Axe Instinct Le Jardin Retrouve Eau de Cuir de Russie Humiecki & Graef Askew Boadicea the Victorious Vibrant Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Susan D. Owens Heir Black Phoenix Alchemy Lab Sara Pezzini