Σχεδιαστές » D E » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

34 boulevard Saint Germain Diptyque για γυναίκες και άνδρες

34 boulevard Saint Germain Diptyque για γυναίκες και άνδρες

34 boulevard Saint Germain Diptyque για γυναίκες και άνδρες Εικόνες 34 boulevard Saint Germain Diptyque για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

34 boulevard Saint Germain από Diptyque είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. 34 boulevard Saint Germain κυκλοφόρησε το έτος 2011. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Pescheux. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή, Φραγκοστάφυλλο, νότες πρασίνου, Φύλλο Συκιάς, ροζ πιπέρι, μοσχοκάρφι, Κάρδαμο και Κανέλα; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Γεράνι, τουμπερόζα, τριαντάφυλλο και Βιολέτα; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, ρετσίνη και Ευκάλυπτος.

Εσπεριδοειδή Φραγκοστάφυλλο νότες πρασίνου Φύλλο Συκιάς ροζ πιπέρι μοσχοκάρφι Κάρδαμο Κανέλα

ίριδα Γεράνι τουμπερόζα τριαντάφυλλο Βιολέτα

νότες ξύλων ρετσίνη Ευκάλυπτος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 34 boulevard Saint Germain by Diptyque.

34 boulevard Saint Germain Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Diptyque 34 boulevard Saint Germain fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Diptyque 34 boulevard Saint Germain, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 34 boulevard Saint Germain by Diptyque. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 34 boulevard Saint Germain by Diptyque αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Clinique Clinique Happy Holiday Giorgio Armani Armani Sarah Jessica Parker Lovely Liquid Satin Tom Ford Black Violet Lancetti Lancetti Femme Jil Sander Jil Sander Woman III Miller Harris Terre d'Iris DSH Perfumes Feuilles (Leaves) Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Daisy Fuentes Dianoche Day O Boticario Sensuelle Essence Brut Parfums Prestige Aphrodisia