Σχεδιαστές » D E » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Eau Moheli Diptyque για γυναίκες και άνδρες

Το άρωμα υπογραφής μου: 1

κίτρινο φλόραλ
Eau Moheli Diptyque για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Eau Moheli από Diptyque είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Eau Moheli κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Pescheux. Το άρωμα περιέχει Νότες Ανθών, Υλάνγκ Υλάνγκ, πατσουλί, ροζ πιπέρι, τζίντζερ, Βέτιβερ, Βενζόη και θυμίαμα.

Νότες Ανθών Υλάνγκ Υλάνγκ πατσουλί ροζ πιπέρι τζίντζερ Βέτιβερ Βενζόη θυμίαμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Moheli by Diptyque.

Eau Moheli Σχόλια Αρωμάτων

spa
spa

Φρεσκάδα από ένα μπουκέτο με λευκά άνθη ιδανική για όποιον αρέσουν αυτές οι μυρωδιές.
Στα μείον ότι δεν βρίσκεται εύκολα και η υψηλή τιμή.

Aug
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Diptyque Eau Moheli fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Diptyque Eau Moheli, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Moheli by Diptyque. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Moheli by Diptyque αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

D`Orsay La Dandy Sarah Jessica Parker Lovely Jil Sander Jil Sander Pure Montale Aoud Velvet Les Nereides Musc de Samarkand Lanvin Lanvin L`Homme Molinard Lavande Blumarine Bellissima Girard Provence Spring Annayake Annayake Pour Elle Light Sprezzatura 707 Dolce Amoretto ID Parfums Ame Toscane Fantaisie Baroque