Σχεδιαστές » D E » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Eau de 34 Diptyque για γυναίκες και άνδρες

Eau de 34 Diptyque για γυναίκες και άνδρες

Το είχα : 1

Eau de 34 Diptyque για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Eau de 34 από Diptyque είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Eau de 34 κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Pescheux. Οι νότες κορυφής είναι Νεράντζι, λεμόνι, βερβένα, γκρειπ φρουτ, Λεβάντα, ιουνίπερος, μοσχοκάρυδο, Κανέλα και Φύλλο Σημύδας; οι μεσαίες νότες είναι Γεράνι και τουμπερόζα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, πατσουλί, θυμίαμα, λάβδανο και βρύα.

Νεράντζι λεμόνι βερβένα γκρειπ φρουτ Λεβάντα ιουνίπερος μοσχοκάρυδο Κανέλα Φύλλο Σημύδας

Γεράνι τουμπερόζα

Κέδρος πατσουλί θυμίαμα λάβδανο βρύα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de 34 by Diptyque.

Eau de 34 Σχόλια Αρωμάτων

FAY
FAY

Tο καλύτερο του οίκου.
Κλασσικά λεμόνι το οποίο όμως "χάνεται" σε σχέση με τα άλλα αρώματα εξαιτίας του ξύλου.
Προτιμητέο σε άνδρες και σε όσες γυναίκες μας αρέσουν οι πιο ανδρικές μυρωδιές.

Mar
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Diptyque Eau de 34 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Diptyque Eau de 34, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de 34 by Diptyque. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de 34 by Diptyque αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Calvin Klein Obsession Burberry London for Men Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme II The Body Shop Javari Yves Saint Laurent Opium Elixir Voluptueux Parfum d`Empire Ambre Russe Police Pure Police Pure DNA Homme DSH Perfumes Oeillets Rouges (Red Carnations) D.S. & Durga East Mid East Parfumerie Generale Private Collection Querelle Space NK Laughter Nuit Swiss Arabian Habeitak