Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Eau de Lavande Diptyque για γυναίκες και άνδρες

Eau de Lavande Diptyque για γυναίκες και άνδρες

απαλό πικάντικο
Eau de Lavande Diptyque για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Eau de Lavande από Diptyque είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Eau de Lavande κυκλοφόρησε το έτος 2014. Το άρωμα περιέχει Λεβάντα, κόλιανδρος, Κανέλα και μοσχοκάρυδο.

Λεβάντα κόλιανδρος Κανέλα μοσχοκάρυδο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Lavande by Diptyque.

Eau de Lavande Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Diptyque Eau de Lavande fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Diptyque Eau de Lavande, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Lavande by Diptyque. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Lavande by Diptyque αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Armand Basi Armand Basi Homme Ferrari Ferrari Black Givenchy Insense Pino Silvestre Pino Silvestre Original Pino Silvestre Pino Silvestre Extreme La Perla GrigioPerla HEDO Bob Mackie Mackie for Men Royal Copenhagen Viking Marc Ecko Ecko by Marc Ecko Azzaro Travelling Black Phoenix Alchemy Lab Volt Cerruti Nino Cerruti