Σχεδιαστές » D E » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

L`Eau de Tarocco Diptyque για γυναίκες και άνδρες

L`Eau de Tarocco Diptyque για γυναίκες και άνδρες

L`Eau de Tarocco Diptyque για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

L`Eau de Tarocco από Diptyque είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. L`Eau de Tarocco κυκλοφόρησε το έτος 2009. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Pescheux. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, Κέδρος της Βιρτζίνιας, σαφράν, τζίντζερ, Κανέλα, θυμίαμα, γκρειπ φρουτ, πορτοκάλι και βάμμα ρόδου.

Μόσχος Κέδρος της Βιρτζίνιας σαφράν τζίντζερ Κανέλα θυμίαμα γκρειπ φρουτ πορτοκάλι βάμμα ρόδου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L`Eau de Tarocco by Diptyque.

L`Eau de Tarocco Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Diptyque L`Eau de Tarocco fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Diptyque L`Eau de Tarocco, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L`Eau de Tarocco by Diptyque. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L`Eau de Tarocco by Diptyque αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Jil Sander Sun Men Molton Brown Cool Buchu Otto Kern Otto Kern Man Egofacto Jamais le Dimanche O Boticario Connexion Creed Epicea Demeter Fragrance Espresso Thymes Moonflower Arno Sorel Aromatic Roccobarocco Fashion Man Melvita Appetizing Spices Fragonard Mensonge