Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο « Ομάδες

L'eau des Hesperides Diptyque για γυναίκες και άνδρες

L'eau des Hesperides Diptyque για γυναίκες και άνδρες

L'eau des Hesperides Diptyque για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

L'eau des Hesperides από Diptyque είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. L'eau des Hesperides κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Pescheux. Οι νότες κορυφής είναι Νεράντζι, Μανταριν ορανζ, λεμόνι, Πετιτ γκρέιν, κύμινο, γρασίδι, δεντρολίβανο και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι Νότες Ανθών και μέντα; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, Μόσχος και αθάνατο.

Νεράντζι Μανταριν ορανζ λεμόνι Πετιτ γκρέιν κύμινο γρασίδι δεντρολίβανο πιπέρι

Νότες Ανθών μέντα

Κέδρος Μόσχος αθάνατο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'eau des Hesperides by Diptyque.

L'eau des Hesperides Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Diptyque L'eau des Hesperides fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Diptyque L'eau des Hesperides, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'eau des Hesperides by Diptyque. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'eau des Hesperides by Diptyque αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Givenchy Insense Ultramarine Sport Van Heusen Van Heusen Gap The Visionary Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude Summer Sorbet Yosh U4eahh! 2.43 Demeter Fragrance White Russian Frank Los Angeles Frank No.2 Ann Taylor Chic Azzaro Azzaro Aqua Verde Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville