Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Philosykos Diptyque για γυναίκες και άνδρες

Philosykos Diptyque για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 7 Το είχα : 2 Το θέλω: 1 Το άρωμα υπογραφής μου: 1

milky
Philosykos Diptyque για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Philosykos Diptyque για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Philosykos από Diptyque είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Philosykos κυκλοφόρησε το έτος 1996. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivia Giacobetti. Οι νότες κορυφής είναι Φύλλο Συκιάς και Σύκο; οι μεσαίες νότες είναι Καρύδα και νότες πρασίνου; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος, νότες ξύλων και Δέντρο Συκιάς.

Φύλλο Συκιάς Σύκο

Καρύδα νότες πρασίνου

Κέδρος νότες  ξύλων Δέντρο Συκιάς

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Philosykos by Diptyque.

Philosykos Σχόλια Αρωμάτων

VanityRoom
VanityRoom

Δεν μου άρεσε πολυ έντονη μυρωδιά του δέντρου ... δεν το άντεχα καθόλου .

Jan
2017
FAY
FAY

Δεν ήταν επιλογή μου αλλά δώρο,από τα bestsellers του οίκου και πολυσυζητημένο.
Νομίζω πως ταιριάζει περισσότερο στους άνδρες,"βγάζει" πολύ "πράσινο" κάτι που δεν το προτιμώ.
Διάρκεια ικανοποιητική,από τις ιδιαίτερες μυρωδιές.

Mar
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Diptyque Philosykos fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Diptyque Philosykos, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Philosykos by Diptyque. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Philosykos by Diptyque αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Penhaligon`s Artemisia Frederic Malle Portrait of a Lady Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire California Reverie Chanel Bois des Iles Serge Lutens Chergui Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Chanel Coco Eau de Parfum L`Artisan Parfumeur Amour Nocturne L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Giorgio Armani Cuir Noir Jo Malone Vanilla & Anise Serge Lutens Ambre Sultan Prada L`Eau Ambree Chanel Chance Eau Fraiche Guerlain Shalimar Parfum Initial Prada Prada (Amber) Guerlain Samsara Eau de Parfum Guerlain Shalimar Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant