Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

L'Homme de Coeur Divine για άνδρες

L'Homme de Coeur Divine για άνδρες

L'Homme de Coeur Divine για άνδρες Εικόνες L'Homme de Coeur Divine για άνδρες Εικόνες

L'Homme de Coeur από Divine είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. L'Homme de Coeur κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Yann Vasnier. Οι νότες κορυφής είναι Αγγελική, ιουνίπερος και Κυπαρίσσι; η μεσαία νότα είναι ίριδα; οι νότες της βάσης είναι Ζωϊκό Άμπερ, Μόσχος και Βέτιβερ.

Αγγελική ιουνίπερος Κυπαρίσσι

ίριδα

Ζωϊκό Άμπερ Μόσχος Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about L'Homme de Coeur by Divine.

L'Homme de Coeur Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Divine L'Homme de Coeur fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Divine L'Homme de Coeur, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει L'Homme de Coeur by Divine. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για L'Homme de Coeur by Divine αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Salvatore Ferragamo Incanto Pour Homme Yves Saint Laurent L'Homme Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Gianfranco Ferre Ferre for Men Escentric Molecules Escentric 01 Amouage Amouage Gold pour Homme Amouage Dia pour Homme Liz Claiborne Graphite Blue by Realities Benetton Benetton Pure Sport Men Canali Canali Men Prestige Frederic Malle Dans Tes Bras Etat Libre d`Orange Delicious Closet Queen