Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana για άνδρες

D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana για άνδρες

Το έχω: 3 Το είχα : 1

D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana για άνδρες Βίντεο
D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana για άνδρες Εικόνες D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana για άνδρες Εικόνες D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana για άνδρες Εικόνες

D&G Anthology L`Amoureux 6 από Dolce&Gabbana είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. D&G Anthology L`Amoureux 6 κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ροζ πιπέρι και ιουνίπερος; οι μεσαίες νότες είναι Σημύδα, Κάρδαμο και ρίζωμα ίρις; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Μόσχος.

Περγαμόντο ροζ πιπέρι ιουνίπερος

Σημύδα Κάρδαμο ρίζωμα ίρις

νότες ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about D&G Anthology L`Amoureux 6 by Dolce&Gabbana.

D&G Anthology L`Amoureux 6 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει D&G Anthology L`Amoureux 6 by Dolce&Gabbana. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για D&G Anthology L`Amoureux 6 by Dolce&Gabbana αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Carolina Herrera 212 Men Chopard Casran D`Orsay Arome 3 Amouage Amouage Gold pour Homme Montale Black Aoud Rance 1795 Rue Rance Eau de France Krizia Easy Krizia Neil Morris Clear Versace Versense Divine L`etre Aime Homme Hermes Voyage d`Hermes Ana Salazar Vintage