Σχεδιαστές » D E » Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο « Ομάδες

D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana για άνδρες

D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana για άνδρες

D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana για άνδρες Βίντεο
D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana για άνδρες Εικόνες D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana για άνδρες Εικόνες D&G Anthology L`Amoureux 6 Dolce&Gabbana για άνδρες Εικόνες

D&G Anthology L`Amoureux 6 από Dolce&Gabbana είναι ένα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο άρωμα για άνδρες. D&G Anthology L`Amoureux 6 κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, ροζ πιπέρι και ιουνίπερος; οι μεσαίες νότες είναι Σημύδα, Κάρδαμο και ρίζωμα ίρις; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Μόσχος.

Περγαμόντο ροζ πιπέρι ιουνίπερος

Σημύδα Κάρδαμο ρίζωμα ίρις

νότες ξύλων Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about D&G Anthology L`Amoureux 6 by Dolce&Gabbana.

D&G Anthology L`Amoureux 6 Σχόλια Αρωμάτων

D&G Anthology L`Amoureux 6 by Dolce&Gabbana 4.67 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει D&G Anthology L`Amoureux 6 by Dolce&Gabbana. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για D&G Anthology L`Amoureux 6 by Dolce&Gabbana αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Μοσχος Λουλουδένιο
Christian Dior Dune Carolina Herrera Herrera For Men Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Musk Krizia Time Uomo Acqua di Biella Cashmere Twill Lancome Magnifique Etat Libre d`Orange Delicious Closet Queen Donna Karan DKNY Be Delicious Pop-Art Optic Boadicea the Victorious The Exclusives Warrior UNTITLED UNTITLED No. 3 by Sarah Horowitz Ana Salazar Vintage CnR Create Leo for Men