Σχεδιαστές » D E » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

D&G Anthology La Lune 18 Dolce&Gabbana για γυναίκες

Το έχω: 4 Το είχα : 4

τουμπερόζα
D&G Anthology La Lune 18 Dolce&Gabbana για γυναίκες Βίντεο
D&G Anthology La Lune 18 Dolce&Gabbana για γυναίκες Εικόνες D&G Anthology La Lune 18 Dolce&Gabbana για γυναίκες Εικόνες D&G Anthology La Lune 18 Dolce&Gabbana για γυναίκες Εικόνες

D&G Anthology La Lune 18 από Dolce&Gabbana είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. D&G Anthology La Lune 18 κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, κόκκινο μήλο και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, τριαντάφυλλο και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, ρίζωμα ίρις και δέρμα.

Περγαμόντο κόκκινο μήλο νότες πρασίνου

τουμπερόζα τριαντάφυλλο κρίνος

Μόσχος σανδαλόξυλο ρίζωμα ίρις δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about D&G Anthology La Lune 18 by Dolce&Gabbana.

D&G Anthology La Lune 18 Σχόλια Αρωμάτων

FAY
FAY

Λουλουδάτο,καλοκαιρινό,πρωινό άρωμα όχι όμως μεγάλης διάρκειας.
Δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο.

Mar
2016
sofia.sar
sofia.sar

Το καλύτερο της σειράς κατα την άποψή μου. Είναι ένα φαινομενικά απλό άρωμα που όμως φέρνει πολλά στο νου. Τα λευκά λουλούδια είναι έντονα και το άρωμα δεν περνάει καθόλου απαρατήρητο.

Dec
2012
dark_rose
dark_rose

μου ερχονται πολλα στο μυαλο οταν μυριζω αυτο το αρωμα σε αλλα ατομα: βραδυ, φοροντας αυτο το αρωμα, στη θαλασσα, με την πανσεληνο πανω απο εσενα και το ατομο που αγαπας... τι ρομαντικο λουλουδενιο αρωμα!!

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει D&G Anthology La Lune 18 by Dolce&Gabbana. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για D&G Anthology La Lune 18 by Dolce&Gabbana αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Escada Pacific Paradise Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Thierry Mugler Alien Jennifer Lopez Live Sarantis C-Thru Charming Escada Escada Marine Groove Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Escada Escada Moon Sparkle Lancome Tresor Midnight Rose Christian Dior Miss Dior Le Parfum Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Miss Dior Cherie Jean Paul Gaultier Classique Chloe Chloe Eau de Toilette Escada Sunset Heat Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Lancome Hypnose Senses Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia