Σχεδιαστές » D E » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

D&G Feminine Dolce&Gabbana για γυναίκες

D&G Feminine Dolce&Gabbana για γυναίκες

Το έχω: 5 Το είχα : 7 Το θέλω: 1

D&G Feminine Dolce&Gabbana για γυναίκες Εικόνες

D&G Feminine από Dolce&Gabbana είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. D&G Feminine κυκλοφόρησε το έτος 1999. D&G Feminine έχει δημιουργηθεί από Nathalie Lorson και Max Gavarry. Οι νότες κορυφής είναι μιμόζα, Κυκλάμινο, Μανταριν ορανζ και νούφαρο; οι μεσαίες νότες είναι κρίνος, ουιστερία, γιασεμί, ηλιοτρόπιο και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, ξύλο κασμίρι και Βανίλια.

μιμόζα Κυκλάμινο Μανταριν ορανζ νούφαρο

κρίνος ουιστερία γιασεμί ηλιοτρόπιο Υλάνγκ Υλάνγκ

σανδαλόξυλο Μόσχος ξύλο κασμίρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about D&G Feminine by Dolce&Gabbana.

D&G Feminine Σχόλια Αρωμάτων

Melina
Melina

Είναι απαλό και διακριτικό άρωμα με υπέροχο μόσχο.
Ο λωτός του δίνει δροσιά και το ξύλο κασμήρ ζεστασιά και απαλότητα.
Ο κρίνος δίνει μια ήρεμη φλοράλ πινελιά στη συνθεση.
Ομορφο άρωμα που είναι δύσκολο να το βρεις σήμερα.

Aug
2013
*sophi*
*sophi*

Είναι άρωμα θηλυκό λουλουδάτο και με άρωμα φρεσκάδας.
Θα τολμούσα να πω ότι είναι ένας συνδυασμός του Λάιτ Μπλού ,χωρίς τα φρούτα ,του Μπαϊ στις ξυλώδης νότες του και ακόμα στο Σίσιλι στην φρεσκάδα...
Είναι κλασσικό άρωμα του D & G ,μόλις το μυρίσεις καταλαβαίνεις την φινέτσα και την κομψότητα του οίκου!
Πάρα πολύ ωραίο άρωμα!

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dolce&Gabbana D&G Feminine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dolce&Gabbana D&G Feminine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει D&G Feminine by Dolce&Gabbana. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για D&G Feminine by Dolce&Gabbana αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Nina Ricci L'Air du Temps Salvador Dali Salvador Rochas Byzance Shulton Company Old Spice Original Geo. F. Trumper Eucris Kenzo Kenzo Amour Burberry Body Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Yves Saint Laurent Black Opium Guy Laroche Fidji Clinique Aromatics Elixir Chanel Coco Noir Brut Parfums Prestige Babe Arrogance Arrogance Uomo Leonard Leonard Pour Homme Farina Russisch Leder Gres Homme de Gres Azzaro Acteur Jacques Bogart One Man Show Donna Karan Donna Karan