Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

D&G Masculine Dolce&Gabbana για άνδρες

D&G Masculine Dolce&Gabbana για άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 2

D&G Masculine Dolce&Gabbana για άνδρες Εικόνες

D&G Masculine από Dolce&Gabbana είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. D&G Masculine κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Max Gavarry. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, φασκόμηλο, μέντα, Βασιλικός, γιασεμί και κύμινο; οι νότες της βάσης είναι ξύλο τικ, Φύλλο Συκιάς, Μόσχος, Βέτιβερ και Κέδρος.

Πετιτ γκρέιν Περγαμόντο

άνθη πορτοκαλιάς φασκόμηλο μέντα Βασιλικός γιασεμί κύμινο

ξύλο τικ Φύλλο Συκιάς Μόσχος Βέτιβερ Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about D&G Masculine by Dolce&Gabbana.

D&G Masculine Σχόλια Αρωμάτων

D&G Masculine by Dolce&Gabbana 5.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dolce&Gabbana D&G Masculine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dolce&Gabbana D&G Masculine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει D&G Masculine by Dolce&Gabbana. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για D&G Masculine by Dolce&Gabbana αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Extreme Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Tom Tailor Ocean for Men Le Prince Jardinier L`Eau de Prince Jardinier Cerruti Cerruti 1881 Intense Pour Homme Lalique Lalique Eau de Parfum Homme Limited Edition 2009 Honore des Pres Nu Green Mark Buxton Sounds & Visions Voluspa Linden Blond Tabac Mark Birley Mark Birley Fragonard Beau Gosse Black Phoenix Alchemy Lab Yurei