Σχεδιαστές » D E » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso Dolce&Gabbana για άνδρες

Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana για άνδρες

Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana για άνδρες Εικόνες Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana για άνδρες Εικόνες Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana για άνδρες Εικόνες Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana για άνδρες Εικόνες Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso  Dolce&Gabbana για άνδρες Εικόνες

Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso από Dolce&Gabbana είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Υδάτινες νότες, Βασιλικός, Λεβάντα, Γεράνι και κατιφές; οι μεσαίες νότες είναι ταμπάκο, άχυρο, Moepel accord, Δημητριακά και φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, σανδαλόξυλο, Κυπαρίσσι, Μόσχος και Κεχριμπάρι.

Υδάτινες νότες Βασιλικός Λεβάντα Γεράνι κατιφές

ταμπάκο άχυρο Moepel accord Δημητριακά φασκόμηλο

λάβδανο σανδαλόξυλο Κυπαρίσσι Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso by Dolce&Gabbana.

Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso , μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso by Dolce&Gabbana. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso by Dolce&Gabbana αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

DSQUARED² He Wood Estée Lauder Pleasures Intense for Men Hugo Boss Boss Elements Aqua Comme des Garcons Comme Des Garcons Series 4 Cologne : Vettiveru Durance en Provence L`Ome Sea Buckthorn Jardin de France Eau irisee Montale Boise Fruite Creed Windsor Shantara Shaman Tonatto Profumi Sandalo Per Teti Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Homme 2010 Caswell Massey Greenbriar