Σχεδιαστές » D E » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Light Blue Dreaming in Portofino Dolce&Gabbana για γυναίκες

Light Blue Dreaming in Portofino Dolce&Gabbana για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 4

τροπικό
Light Blue Dreaming in Portofino Dolce&Gabbana για γυναίκες Εικόνες Light Blue Dreaming in Portofino Dolce&Gabbana για γυναίκες Εικόνες

Light Blue Dreaming in Portofino από Dolce&Gabbana είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Light Blue Dreaming in Portofino κυκλοφόρησε το έτος 2012. Οι νότες κορυφής είναι Αμπρετη (Μολόχα) και λίτσι; οι μεσαίες νότες είναι Oσμανθός και ίριδα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί και Κεχριμπάρι.

Αμπρετη  (Μολόχα) λίτσι

Oσμανθός ίριδα

Μόσχος πατσουλί Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Light Blue Dreaming in Portofino by Dolce&Gabbana.

Light Blue Dreaming in Portofino Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dolce&Gabbana Light Blue Dreaming in Portofino fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dolce&Gabbana Light Blue Dreaming in Portofino, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Light Blue Dreaming in Portofino by Dolce&Gabbana. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Light Blue Dreaming in Portofino by Dolce&Gabbana αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Moschino Moschino Funny! Versace Bright Crystal Moschino Cheap & Chic Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Bvlgari Omnia Coral Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Guy Laroche Fidji Lancome Tresor Midnight Rose Estée Lauder Sensuous Noir Estée Lauder Sensuous Dolce&Gabbana D&G Light Blue Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Issey Miyake Pleats Please Boucheron Jaipur Juicy Couture Juicy Couture Clarins Elysium Tommy Hilfiger Tommy Girl Laura Biagiotti Venezia Pastello Ghost Ghost Deep Night