Σχεδιαστές » D E » Λουλουδενιο « Ομάδες

Rose The One Dolce&Gabbana για γυναίκες

Rose The One Dolce&Gabbana για γυναίκες

Το έχω: 6 Το είχα : 1 Το θέλω: 5

Rose The One Dolce&Gabbana για γυναίκες Βίντεο
Rose The One Dolce&Gabbana για γυναίκες Εικόνες Rose The One Dolce&Gabbana για γυναίκες Εικόνες Rose The One Dolce&Gabbana για γυναίκες Εικόνες Rose The One Dolce&Gabbana για γυναίκες Εικόνες

Rose The One από Dolce&Gabbana είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Rose The One κυκλοφόρησε το έτος 2009. Το άρωμα περιέχει Φραγκοστάφυλλο, γκρειπ φρουτ, Μανταριν ορανζ, κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο, λίτσι, παιώνια, κρίνος, Αμπρετη (Μολόχα), σανδαλόξυλο, Μόσχος και Βανίλια.

Φραγκοστάφυλλο γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο λίτσι παιώνια κρίνος Αμπρετη  (Μολόχα) σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Rose The One by Dolce&Gabbana.

Rose The One Σχόλια Αρωμάτων

Ria Kostopoulou
Ria Kostopoulou

Το όνομά του τα λέει όλα. Ένα λουλουδάτο άρωμα, αρκετά έντονο, που ταιριάζει σε νέες γυναίκες. Γλυκό αλλά και σέξυ, είναι η ιδανική επιλογή για άνοιξη. Η διάρκειά του είναι αρκετά καλή.

Sep
2014
ROSA
ROSA

είναι πολύ ρομαντικό και πολύ γυναικείο.
καπως ξινό στην αρχή αλλά έχει μια ισορροπία μεταξύ γκρέιπφρουτ βανίλιας και τριαντάφυλλου.
πολύ σημαντική είναι η διάρκεια που είναι πολύ καλή.

Dec
2013
dark_rose
dark_rose

πολυ ευχαριστο αρωμα, ρομαντικο μαλλον επειδη εχει αρκετα εντονη μυρωδια τριανταφυλλου και σανταλοξυλου. κομψο και θυληκο-ο,τι πρεπει για ενα ανοιξιατικο ή φθινοπωρινο ραντεβου...

Aug
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Dolce&Gabbana Rose The One fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Dolce&Gabbana Rose The One, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Rose The One by Dolce&Gabbana. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Rose The One by Dolce&Gabbana αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Moschino Cheap & Chic Guerlain Insolence Narciso Rodriguez Narciso Yves Saint Laurent Cinema Givenchy Ange ou Demon Gucci Gucci Rush Chanel Coco Noir Dolce&Gabbana D&G Donna Karan Cashmere Mist Bvlgari Jasmin Noir Versace Crystal Noir Cacharel Eden Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Paco Rabanne Black XS for Her Lolita Lempicka Lolita Lempicka Laura Biagiotti Sotto Voce Jean Paul Gaultier Classique Christian Dior Pure Poison Burberry London Chanel Allure Sensuelle